Styledshoot – Lente met lammetjes in Eindhoven

//Styledshoot – Lente met lammetjes in Eindhoven

Styledshoot – Lente met lammetjes in Eindhoven

Lente fotoshoot- trouwfotografie

 

Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29)Styledfotoshot lente eindhoven (29)Styledfotoshot lente eindhoven (29)Styledfotoshot lente eindhoven (29)Styledfotoshot lente eindhoven (29)Styledfotoshot lente eindhoven (29)Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29)Styledfotoshot lente eindhoven (29)Styledfotoshot lente eindhoven (29)Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29)Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29)

Styledfotoshot lente eindhoven (29)

Styledfotoshot lente eindhoven (29)

Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29) Styledfotoshot lente eindhoven (29)

Locatie: Carlos & Anneke Faes – Philips Fruittuin (www.philipsfruittuin.nl)
Concept & Styling: Marlou Visser – Table 4 You (www.table4you.nl)
Fotografie: Natallja van Ommeren – Natallja Fotografie (www.bruidsfotograafnatalja.nl)
Videograaf: Angelique & Sylvester – State of Dreaming Films (www.stateofdreaming.nl)
Visagie: Katinka Jarabik – Katinka Jarabik Visagie (www.katinka-jarabik.com)
Hairstyling: Elyse Smetsers – Knapsels Hairstyling & Visagie (www.knapsels.nl)
Trouwjurk & kleding: Lettie de Boom – PerfectDress (www.place4us.nl)
Bloemen: Karrie Mennen – Bloemenmelodie (www.facebook.com/bloemenmelodie)
Trouwtaart & Sweat Table: Inès Cheffi – Cheffi’s Pastries & Parties (www.cheffispastries.com)
Sieraden: Marlien de Beer – Marlien de Beer Bridal (www.bruids-juwelen.be)
Trouwringen: Katrien Cambré – Goudsmit Katrien Cambré (www.katriencambre.be)
Stationary: Jo-Anne van der Lelij – Stijlvolle Trouwkaarten (www.stijlvolletrouwkaarten.nl)
Accessoires: Anouk Lisman – In Style Styling & Decorates (www.instylestyling.com)
Tafelnummer: Evelien Serpenti – LVLY (www.lvlly.nl)
Trouwvervoer: Patricia Vennix – Trouwbus Tilburg (www.trouwbustilburg.nl/)
Muziek: Kitty Becker – Kitty Zingt (www.kittyzingt.nl)
Trouwambtenaar: Marijke Kunkeler – Trouw Buitengewoon (www.trouwbuitengewoon.nl)
Biologische confetti: Bas Jongkind – Bladconfetti (www.bladconfetti.nl)
Weddingplanner: Marge Kuipers – Kuipers Event (www.kuipers-events.nl)
Modellen: Letje van Bakel & Ralf Frickel
Bruidsmeisjes: Cynthia & Noortje Visser & Samm

 

Styledfotoshot lente eindhoven (29)

By | 2017-07-19T11:36:10+00:00 mei 30th, 2017|Blog| Comments

About the Author: